“Birçoğumuzun evlerinde olduğu bu süreçte, doğanın tekrar dünyayı ele geçirdiğini gördük. Kaldırımlarda çiçekler açtı, hayvanlar sokaklarda dolaştı. Bu iç açan görüntülerle birlikte doğanın değerini anladık. Hem de onu ne kadar özlediğimizi fark ettik. Artık onun değerini daha iyi biliyoruz. Şimdi hep birlikte doğaya Çünkü Başka Sen Yok diyoruz.”
– Haluk Levent

Çünkü başka sen yok…

“Önce sen”le yazılıyor; senin, sevdiklerinin ve geleceğin öyküsü! “Çünkü başka sen yok…” diyerek çıktığımız yola, Haluk Levent ile birlikte, çocuklarımıza gelecekte daha güzel bir dünya bırakma hedefi ile “DOĞAYA MEKTUP” yazalım diyerek devam ettik.

Doğaya MektupSevgili Haluk Levent’in destekleri ve Ahbap Platformu sayesinde projemiz geniş kitlelere ulaştı. Doğaya duyarlı takipçilerimiz de bizleri yalnız bırakmayarak birer birer mektuplarını iletti.

Çağrımızı duyan, bizlerle mektuplarını paylaşan, doğayı korumak anlamında farkındalık yaratan herkese verdikleri destek için çok teşekkür ederiz.

Haziran ayı itibarıyla da, bestesi Haluk Levent’e sözlerinin sizlere ait olduğu “Çünkü Başka Sen Yok” isimli şarkımız yayınlandı. Sözleri sizlere ait çünkü sizlerin dijital platformlarda bizimle paylaştığınız mektuplarla yazıldı şarkı 😊

Şimdi projemizin en keyifli kısmına geldik.

“Çünkü Başka Sen Yok” isimli şarkımızı seslendirmenizi ve Instagram veya Twitter üzerinden #çünkübaşkasenyok ve #doğayamektup hashtaglerini kullanarak bizimle paylaşmanızı istiyoruz. İster tek başınıza, ister arkadaşlarınızla, ister sevdiklerinizle… Üstelik her hafta @nnturkiye hesabında takipçilerimiz tarafından oylanarak seçilecek performanslar, Haluk Levent ile birlikte bu özel şarkıyı seslendirme şansına sahip olacaklar.

Unutma, her şey seninle başlıyor. Çünkü sen verdin rengini hayatına, mavini gökyüzüne, yeşilini ağaca; tüm farkınla!

Yarınlara daha güzel bir dünya için başlattığımız bu projeye sen de katıl! Birlikte yazdığımız şarkıyı hep beraber seslendirerek dünyanın en büyük korosu olalım!

Yarışmaya katılım şartlarını okumak için tıklayın.

Önce seninle başlar hikayemiz” başlıklı blog yazımıza gidebilir ya da Bizim Dünyamız kategorisine geri dönebilirsiniz.