2018 yılından bu yana doğayı koruma temalı çalışmalara, Ege Orman Vakfı iş birliği ile yapmış olduğumuz ‘NN Büyük Orman’ projesiyle sürdürüyoruz. Tüm çalışanlarımızın doğum günü ve diğer özel günlerini kendileri adına dikilen birer fidanla ve online veya tele satış kanallarından NN ailesine katılan müşterilerimiz için de kişiye özel fidan dikerek, büyük bir orman hayata kazandırıyoruz!

Diktiğimiz fidanlarla İzmit-Derince-Çenedağ mevkiinde oluşturacağımız NN Büyük Orman projesi ile yeni müşterilerimiz için de beşer adet fidan dikerek kişiye özel bir sertifika oluşturuyoruz.

Gezegenimiz ve kendimiz için, ormanlarımızı koruma ve onlara sahip çıkma düşüncesiyle daha önce Türkiye’nin birçok bölgesinde orman oluşturduk. ‘Çünkü Başka Sen Yok’ diyerek vurguladığımız bu oluşumla, yaptığımız her çalışmada doğaya katkı sunmayı önceliğimiz olarak görüyoruz.

Biz ağacı seviyoruz! Çünkü ağaç nefes demek, hayat demek, geleceğimizin sigortası demek. Geleceğimiz için daha çok ağacımız olmalı diyoruz ve NN Büyük Orman’ı oluşturmak için harekete geçiyoruz.

Bir kez daha doğaya sesleniyoruz,

Çünkü başka sen yok!