Herkes komik ve eğlenceli olduğunu duymaktan hoşlanır. Bu bazılarımız için doğru olsa da, mizah anlayışımız sandığımız kadar evrensel olmayabilir. Kişiler farklı şeyleri komik bulabilir ve sizi güldüren şey, doğduğunuz günde yıldızların konumuna bağlı olabilir!

Gerçek şu ki, her astrolojik işaret kendi tarzında mizahi. Ama elbette komik olmak her zaman mükemmel şakalar yapanlar değildir. Örneğin, aslan burcuna sahip kişiler konuşmalarında keskin açıklamalar yapan veya ezoterik referansları rastgele etrafa salan kişiler olabilirler ve bu şekilde etrafındakileri güldürebilirler.

İşte bu yüzden, sizler için burçların neden ve nasıl komik olduklarını derledik. Keyifli okumalar!

Koç (21 Mart – 19 Nisan) cesur bir kişiliğe sahiptir ve yüksek sesli şakalar yapar.

Koçlar gürültülü, özgüvenli ve küçük bir kasabaya güç sağlayacak kadar enerji dolu olurlar. Bazen şakaları sert olabilir. Koç böyle mizah yapar: hızlı, mükemmel zamanlanmış komik bir şaka bombasıdır!

Bununla birlikte, Koç zaman zaman çizgiyi aşabilir. Yani, yanlış zamanda çok kaba veya saldırgan olmamalarını kendilerine hatırlatmaları gerekir.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs) hoşgörülüdür ve aşırı açıklamalar yapmaya meyillidir.

Boğalar genellikle aşırı kişiliklerine ve mizah için çılgın ifadelere güvenirler. Boğa bir lüks aşığıdır ve çok rahatına düşkündür, bu onların komik yanlarından gelmektedir.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran) meraklı kişiliklerinden dolayı öngörülemez bir mizah anlayışına sahiptir.

İkizler öngörülemeyen bir burç olabilir ve sıklıkla kişiliklerinin değiştiği söylenir. Bu değişken doğa, mizahlarına da etki eder. Enerjik ve hayat dolu olan İkizler, fiziksel mizaha da karşı değildir.

Ayrıca, İkizler’in birçok merakı ve ilgi alanı, birçok farklı alanda şaka yapmalarına izin verir. İkizler, tek bir konuşmada Kylie Jenner, Pablo Picasso ve Roma İmparatorluğu hakkında bir fıkra anlatabilir.

Burcunuza Göre Neden Komiksiniz?

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz) sezgiseldir ve başkalarıyla bağlantı kurmak için mizahı kullanır.

Yengeç, izleyicilerine bağlı olarak mizah anlayışlarını ayarlayan bir burçtur. Sezgisel, sadık ve duygusal bir burç olan Yengeç, bir kişiyi analiz eder ve mizah anlayışını buna göre ayarlayabilir.

Bu Su burcu genellikle iyi huyludur. Şakaları herkesin yüzüne bir gülümseme oluşturmak için tasarlanmıştır.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos) bir komedyendir.

Aslan, ilgi odağı olmayı sever ve mizah anlayışlarının onlara getirebileceği ilgiden gerçekten zevk alırlar. Ateş burcu olarak Aslanlar, sıcak ve karizmatiktir, bu da onlara neredeyse herkesi güldürme yeteneği verir ve her fırsatta bunu yaparlar.

Bununla birlikte, Aslan, şakalarının kapsamını sınırlayan bencil ve kibirli de olabilir. Zaman zaman diğer insanlarla veya şeylerle ilgili belirli ayrıntıları kaçırırlar çünkü kendileriyle çok meşguldürler.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül) analitiktir.

Başak burçları işkolik olarak bilinir, ancak yine de bir mizah anlayışına sahiptir. Başak analitik ve detay odaklıdır. Bazen onları çılgına çeviren ve mükemmeliyetçi yapan küçük şeyleri fark etme eğilimindedirler. Bu da onları komik hale getirebilir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim) zor durumdan kaçmak için mizahı kullanır.

Terazi, zor durumları etkisiz hale getirmek için kullandıkları için mizah ve espriler yapma konusunda tonlarca deneyime sahiptir. Kavgaları etkisiz hale getirmek ve buzları eritmek için mizah kullanırlar.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) şakalarıyla samimi hissettirir.

Akrepler daima başkalarından korunurlar ve sessizdirler. Bununla birlikte, kişi Akrep’in yakın çevresine kabul edildiğinde, akrep açılır ve mizah anlayışının parlamasına izin verir. Akrep tutkulu bir mükemmeliyetçidir, bu nedenle şakaları bazen daha keskin olabilir.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık) her durumda mizah bulur.

Yay, her şeyde eğlence bulma eğiliminde olduğu için mizah anlayışıyla bilinir – politika, ölüm ve din gibi birçok kişinin çekindiği konularda bile.

Bununla birlikte, Yay, görüşleri ne kadar diplomatik olursa olsun, kendilerini ifade etmeleriyle de bilinir.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak) şakalarında gerçekçidir.

Oğlak disiplinli, sorumlu bir burçtur. Kendilerini Dünya’nın diğer fanilerinden biraz daha üstün hissetmelerini sağlayan yoğun öz kontrolleriyle tanınırlar. Bu her şeyi bilen ve biraz küçümseyen tavır, aslında paha biçilmez bir komediyle sonuçlanabilir!

Kova (20 Ocak – 18 Şubat) kafaları yakacak şakalar yapabilir!

Kova bir düşünürdür. Daha fazla bilgi, daha fazla beceri edinme konusunda takıntılı bir entelektüeldir. Kova’nın geniş bilgi yelpazesinden dolayı, aksi takdirde bağlantılı olmayacak iki konuyu sentezleyerek akıllı şakalar yapma eğilimindedirler.

Balık (19 Şubat – 20 Mart) hayal gücüyle güldürür.

Balık, sanatsal, yaratıcı ve kaprisli olduğu bilinen nazik bir burçtur. Bununla birlikte, bu hassas doğa, gerçek dünyayla başa çıkmalarını da zorlaştırabilir, bu yüzden bu Su burcu kendi dünyasında kalma eğilimindedir. Bu yaratıcı doğa, çok komik olan bazı şakalarla sonuçlanır, ancak bazıları için çok sıra dışı olabilir.

Work and Travel Hakkında” başlıklı blog yazımıza gidebilir ya da Eğlen kategorisine geri dönebilirsiniz.