“It’s a Wonderful Life” ve “A Christmas Story” gibi yılbaşı klasikleri yılın bu zamanında mutlaka izlenmesi gereken filmler olsa da, sadece bunlarla kısıtlı değildir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yılbaşı filmi var; sadece bir fincan sıcak kakao ve battaniyenizi alın. İşte yılbaşı gelirken yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri!

Eğer bu filmleri yakından tanımak istiyorsanız, sizler için bir araya getirdiğimiz en iyi yılbaşı filmlerine göz atabilirsiniz!

En İyi Yılbaşı Filmleri

A Castle for Christmas

Efsane yazar Sophie Brown olarak Brooke Shields, Cary Elwes ve Andi Osho’nun birlikte rol aldığı bir tatil filmi için bizi İskoçya’ya götürüyor. A Castle for Christmas adlı bir film yılbaşı için istediğiniz tüm atmosfere sahip: karlı at gezintileri, kırmızı ekose etekler, parıldayan Noel ağaçları…

En İyi Yılbaşı Filmleri

White Christmas

En klasik noel filmlerden biri olan bu 1954 filme bir şans verin deriz! Eğer çocukları animasyon filmlerinden ayırabilirseniz, ailecek izleyebileceğiniz bir filmdir ve Noel ruhunu tüm neşesiyle sunar.

En İyi Yılbaşı Filmleri

Jingle Jangle: A Christmas Journey

Büyük isimlerle dolu ve John Legend’in şarkılarını içeren bu güzel, eğlenceli Noel filmi, oyuncakçı büyükbabasının en büyük eserini geri kazanmasına yardım etme görevinde genç bir kızın etrafında dönüyor. Müzikleri kafanızda tekrar tekrar çalacak ve hem yetişkinler hem de çocuklar, hikayeyi yürekten sevecek!

En İyi Yılbaşı Filmleri

Klaus

Bu keyifli Noel animasyonu, şımarık bir postacının bir ileri karakoldaki yeni istasyonuna gitmesini ve burada kabarık beyaz sakallı ve oyuncak yapmaya meraklı bir oduncuyla tanışmasını konu alıyor. Noel Baba’nın hikayesini anlatan bu film, tebessüm ettiren anları ve iç ısıtan sahneleri ile oldukça duygusal ve ilginç. Hatta animasyon bir Akademi Ödülü’ne aday gösterildi!

En İyi Yılbaşı Filmleri

A Christmas Prince

Netflix’in romantik komedi dünyasına adım attıran bu neşeli film, ertesi yıl çekilen bir devam filmi ve 2019’da vizyona giren üçüncü bir filmle bir trend belirledi. Filmde bir gazeteci, gösterişli, playboy bir prens hakkında bir makale için haber almak adına şatoya gizlice girer ve romantizm başlar.

En İyi Yılbaşı Filmleri

A Boy Called Christmas

Muhteşem Maggie Smith’in anlatımıyla kitaplaştırılan bu hikaye, Nikolas adlı bir çocuğu, konuşkan faresi ve büyülü ren geyiği arkadaşlarıyla birlikte, Elfhelm’in ve dolayısıyla Noel’in keşfiyle sonuçlanan bir macerayı takip ediyor. Oyuncu kadrosunu Kristen Wiig, Jim Broadbent ve Joel Fry tamamlıyor.

En İyi Yılbaşı Filmleri

The Holiday Calendar

Bu film küçük kasabasında çıkmaz bir işte mahsur kalan hevesli bir fotoğrafçıyı konu alıyor. Büyükannesinden kalan antika bir Advent takvimi, onu aşka ve daha tatmin edici bir kariyere yönlendirmek için tam zamanında karşısına çıkıyor.

Kullanılan görseller imdb.com adresinden alınmıştır.

Tüm Dünyada En Sevilen Kore Dizileri” başlıklı blog yazımıza gidebilir ya da Eğlen kategorisine geri dönebilirsiniz.