“Birçoğumuzun evlerinde olduğu bu süreçte, doğanın tekrar dünyayı ele geçirdiğini gördük. Kaldırımlarda çiçekler açtı, hayvanlar sokaklarda dolaştı. Bu iç açan görüntülerle birlikte doğanın değerini anladık. Hem de onu ne kadar özlediğimizi fark ettik. Artık onun değerini daha iyi biliyoruz. Şimdi hep birlikte doğaya Çünkü Başka Sen Yok diyoruz.”
– Haluk Levent

Çünkü başka sen yok…

“Önce sen”le yazılıyor; senin, sevdiklerinin ve geleceğin öyküsü! “Çünkü başka sen yok…” diyerek çıktığımız yola, Haluk Levent ile birlikte, çocuklarımıza gelecekte daha güzel bir dünya bırakma hedefi ile “DOĞAYA MEKTUP” yazalım diyerek devam ettik.

Doğaya MektupSevgili Haluk Levent’in destekleri ve Ahbap Platformu sayesinde projemiz geniş kitlelere ulaştı. Doğaya duyarlı takipçilerimiz de bizleri yalnız bırakmayarak birer birer mektuplarını ve seslendirdikleri şarkılarını iletti.

Çağrımızı duyan, bizlerle mektuplarını paylaşan, şarkımızı seslendiren, doğayı korumak anlamında farkındalık yaratan herkese verdikleri destek için çok teşekkür ederiz.

Haziran ayı itibarıyla da, bestesi Haluk Levent’e sözlerinin sizlere ait olduğu “Çünkü Başka Sen Yok” isimli şarkımız yayınlandı. Sözleri sizlere ait çünkü sizlerin dijital platformlarda bizimle paylaştığınız mektuplarla yazıldı şarkı.

5 Eylül akşamı da Doğaya Mektup projesi kapsamında Çünkü Başka Sen Yok konserimizi gerçekleştirdik.

Yarınlara daha güzel bir dünya için başlattığımız projemiz son buldu ama bu bitti demek değil! Tam tersine 2018 yılından itibaren sürdürdüğümüz doğayı koruma temalı projelerimize bir yenisi daha eklemek üzere yola devam edeceğiz.

Önce seninle başlar hikayemiz” başlıklı blog yazımıza gidebilir ya da Bizim Dünyamız kategorisine geri dönebilirsiniz.